50 PLN - 200000 PLN
-
+
1 dzień - 60 miesięcy+
-
+

Nasza opinia o AASA Polska

16:54:03 2019-02-08

Dziś możemy mówić o naprawdę dużej konkurencji wśród firm pozabankowych oferujących chwilówki. Ich mnogość sprawia, że możemy mieć problem, którą z nich ostatecznie wybrać. Wśród wielu firm na pewno natknąłeś się na Aasa Polska. Poniżej możesz zaznajomić się z jej listą zalet i wad. Nie mogło również zabraknąć komentarzy osób, które miały już okazje skorzystać z ich oferty. Opinie Aasa Polska także pomogą Ci w ostatecznym wyborze.


Jak wygląda pożyczka w Aasa Polska?


Aasa Polska to firma faktycznie wyróżniająca się na tle konkurencji. Przede wszystkim dlatego, że oferuje nam pożyczki pozabankowe sięgające nawet 10000 złotych! Co więcej – o pożyczę mogą ubiegać się również firmy. Wtedy to kwota może się nawet podwoić. Cieszy z pewnością fakt, że Aasa Polska akceptuje wiele wniosków. Mamy tutaj zatem naprawdę wielkie szanse na to, że otrzymamy pieniądze. Haczyk? Brak. Ale należy wspomnieć, że pożyczkę otrzymują tu głównie osoby, które rzetelnie spłacają swoje zobowiązania. Figurując w chociażby w jednej z wielu baz możemy mieć już spore problemy, by ubiegać się tutaj o gotówkę.


Wielu pożyczkobiorców może pozytywnie zaskoczyć fakt, że posiadając już aktywna pożyczkę w Aasa Polska możemy starać się o kolejne pieniądze w tejże firmie. Jest jednak jeden warunek – dotychczasowe zobowiązanie musimy mieć spłacone w przynajmniej 50%. To i tak ciekawa propozycja. Tym bardziej, że większości firm pozabankowych zupełnie nie bierze tego pod uwagę. Najczęściej musimy spłacić bieżące zobowiązania, by móc starać się o kolejną gotówkę.


Aasa Polska to firma otwarta na szeroki zakres odbiorców. Pamiętajmy, że pomimo tego, iż emeryci mają stały dopływ pieniędzy co miesiąc to i im zdarzają się nagłe wydatki. Na szczęście pożyczka w Aasa Polska jest dostępna dla osób do 80 roku życia. W przypadku konkurencji często jest to 60 lat. To spora zaleta, która działa na korzyść tej firmy.


Zalety i wady pożyczki w Aasa Polska.


Każda z firm oferujących pożyczki pozabankowe ma swoje wady i zalety. Im działają one dłużej, tym ta lista staje się bardziej wyrazista. Nie inaczej wygląda to w przypadku Aasa Polska. Jakie są zatem jej mocne i słabe strony?


Zalety pożyczki w Aasa Polska:


• Duże prawdopodobieństwo na pozytywne rozpatrzenie wniosku;


• Termin spłaty zobowiązania do 24 miesięcy;


• Dodatkowe opłaty niemalże jak u konkurencji;


• Mając problem ze spłatą pożyczki możemy negocjować nowe warunki jej zwrotu;


• Dość szybki czas oczekiwania na przelew pieniędzy – zazwyczaj 1 dzień roboczy;


• O pożyczkę mogą ubiegać się osoby do 80 roku życia;


• Bardzo dobry kontakt z Biurem Obsługi Klienta – istnieje wiele możliwości nie tylko poprzez infolinię;


• Nie musimy dostarczać wielu dodatkowych dokumentów.


Wady pożyczki w Aasa Polska:


• O pożyczkę mogą się ubiegać osoby, które ukończyły 20 rok życia;


• Firma kontroluje swoich potencjalnych klientów w bazach dłużników;


• Dodatkowe opłaty – niestety na spłatę pożyczki składa się wiele dodatkowych opłat w postaci: administracyjnej czy przygotowawczej.


Przeglądając wady i zalety pożyczki w Aasa Polska możemy stwierdzić, że owa firma nie ma najgorszych warunków. Nie wszystkie ww. wady będą dotyczyły każdego z nas. A to sprawia, że bazując na tych plusach i minusach możemy w pełni polecić pożyczkę. A co z opiniami klientów, którzy już skorzystali z ich usług? Przeglądając komentarze możemy nadal utrzymać dobre wrażenie na temat tej firmy. Przeważająca ilość ludzi chwali sobie Aasa Polska i chętnie poleciłoby tę firmę innym. W ocenie pożyczkobiorców firma w skali od 1 do 5 oceniana jest na nieco ponad 4. To bardzo dobry wynik jak na ponad 1000 oddanych głosów. Mając na uwadze wszystkie te elementy możemy polecić tę firmę. Szczególnie osobom, które są zainteresowane większa gotówką na dłuższy okres. Co więcej – firmy również są tutaj mile widziane. Specjalnie dla nich utworzone są inne warunki. Chcąc zatem otworzyć własną działalność gospodarczą możemy liczyć na pożyczkę od Aasa Polska na naprawdę dobrych warunkach. Po tym nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości, że warto skorzystać z oferty tej firmy pozabankowej.


https://chwilowki.pl/aasapolska
2021 © Chwilowki.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone