100 PLN - 150000 PLN
-
+
1 dzień - 60+ miesięcy
-
+

YouMoney - dane firmy i kontakt

Właścicielem serwisu youmoney.pl jest Findao sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, NIP: 5273009729.

Serwis youmoney.pl współpracuje z instytucjami pośrednictwa finansowego, firmami pożyczkowymi w celu umożliwienia użytkownikom serwisu porównania ofert produktów finansowych podmiotów współpracujących z Findao sp. z o.o.

Przedstawione w serwisie youmoney.pl przykłady nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ostateczna wysokość opłat i całkowity koszt produktów przedstawiony zostanie przez podmiot zawierający umowę z użytkownikiem serwisu w ramach tej umowy. Za ewentualne różnice pomiędzy przykładami przedstawionymi w serwisie a umową zawartą przez użytkownika Findao sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności.

Użytkownicy korzystają z serwisu youmoney.pl zgodnie z jego polityką prywatności oraz regulaminem serwisu.

Administratorem danych osobowych jest Findao sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul.Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, NIP: 5273009729. Dane osobowe są przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane w celach marketingowych przez Findao sp. z o.o..

W razie wyrażenia zgody, dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych związanych z przedstawieniem oferty, udostępnianie podmiotom współpracującym z Findao sp. z o.o. Dane osobowe mogą być również udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail [email protected]

YouMoney - opinie

Dodaj opinię o firmie YouMoney Twój nick: Treść opinii:
Dodaj opinię
YouMoney - ocena
Firma nie została jeszcze oceniona
2024 © Chwilowki.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone